استقرارتیم جهادی با ارائه خدمات دندانپزشکی دردهکده توحید منطقه ۱۹
استقرارتیم جهادی با ارائه خدمات دندانپزشکی دردهکده توحید منطقه ۱۹
اقتصادوتجارت : تیم جهادی نور آوران سلامت از سه شنبه 28 تیر به مدت 40 روز در دهکده توحید ناحیه پنج منطقه 19 به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی مستقر شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه در تکمیل این خبر افزود: در راستای بهبود وضعیت سلامت بهداشت دهان و دندان شهروندان آسیب پذیر به ویژه در محلات کم برخوردار، تیم جهادی نور آوران سلامت خدمات سلامت محور در تخصص دندانپزشکی در دهیاری این روستا ارائه می کند.
ضمن اینکه خدمات چشم پزشکی نیز از اوایل مرداد در این مکان ارائه خواهد شد.
او با اشاره به اينكه تمامی خدمات تخصصي دندانپزشكي نظير ترميم، عصب كشي، كشيدن دندان، جرم گيري ارائه خواهد شد افزود: يكي از سياست هاي اداره سلامت استفاده از ظرفيت هاي تيم هاي جهادي و خيرين در ارائه خدمات تخصصي رايگان به شهروندان است و در راستاي تحقق اين مهم تاكنون با تيم هاي جهادي رويش هاي انقلاب اسلامي، قرارگاه جهادي شهيداسدالهي، مناديان صلح، ياس فاطمي در اين زمينه همكاري داشته است.
هدایت در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه امکان بهره مندی از خدمات پزشکی تخصصی درمانگاه شهرداری منطقه ۱۹ بصورت رایگان برای افراد کم بضاعت فراهم شده است، اظهار کرد: به همین منظور افراد کم برخوردار می توانند طی تماس با اداره سلامت منطقه به شماره ۵۵۵۲۲۲۱۱ و دریافت معرفی نامه از خدمات پزشکی تخصصی این درمانگاه بهره مند شوند.