اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۲۲ گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه با برپایی ایستگاه فرهنگی در ضلع شمال غربی میدان انقلاب اسلامی برنامه های گوناگون فرهنگی را برای شهروندان در راهپیمایی روز قدس برگزار کرد و همچین برنامه های در روز برپایی نماز عید فطر در مصلای حضرت امام (ره) در نظر گرفته شد و به اجرا در خواهد آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و بازدید از خدمات رسانی مدیریت شهری این محدوده از تهران اظهار داشت: طبق هماهنگی های از پیش برنامه ریزی شده در ایستگاه فرهنگی ضلع شمال غربی میدان انقلاب اسلامی با همکاری بسیج ناحیه مقاومت عمار یاسر ده ها برنامه فرهنگی به اجرا در آمد.
🔹محمدی ادامه داد: توزیع پرچم ایران اسلامی، فلسطین و پوستر در بین راهپیمایان صورت گرفت، همچنین سرودهای انقلابی و حماسی از سوی گروه های سرود نوجوانان و جوانان این منطقه به اجرا در آمد، همچنین برنامه های فرهنگی گوناگون در این ایستگاه برپاشد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.
🔹شهردار منطقه خاطر نشان کرد: برای رفاه حال شهروندان این محدوده غربی تهران ده ها اتوبوس برای حضور شهروندان در راهپیمایی روز جهانی قدس در مقابل مساجد منتخب این منطقه مستقر شدند و مجددا بعد از مراسم راهپیمایی شهروندان به محل مبدا انتقال داده شدند.
🔹محمدی تصریح کرد: عوامل خدمات شهری این منطقه نیز با استقرار نیروها قبل و بعد از راهپیمایی اقدام به خدمات رسانی به شهروندان داشتند.
🔹وی گفت:شهرداری منطقه از هم اکنون برنامه ریزی خود را برای برپایی نماز عید فطر در مصلای حضرت امام (ره) آغاز کرده است تا همچون برنامه راهپیمایی روز قدس خدمات رسانی به شهروندان صورت گیرد.
🔹شهردار این محدوده غربی تهران افزود: معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ برنامه های متنوعی را برای روز قدس به اجرا در آورد و این ویژه برنامه ها تا روز عید فطر ادامه دارد؛ به طوری که ده ها برنامه فرهنگی، اجتماعی بعد از افطار تا ساعت ۲۳ در حاشیه دریاچه شهدای خلیج فارس به اجرا در خواهد آمد.
🔹محمدی اظهار کرد: در ایستگاه فرهنگی حاشیه دریاچه ده ها وسایل بازی کودکان مستقر شده و شهروندان می توانند همه روزه تا عید سعید فطر از این برنامه ها به شکل رایگان بهره مند شوند.