استان اصفهان و ذوب آهن، کانون ایثارگری کشور هستند
استان اصفهان و ذوب آهن، کانون ایثارگری کشور هستند
اقتصادوتجارت : مسعود احمدی نیا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل و تعدادی از مسئولین ذوب آهن اصفهان ۲۰ بهمن ماه در ساختمان فروش این شرکت دیدار و گفتگو نمود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در این دیدار، نظام مقدس جمهوری اسلامی را امانتی از سوی شهدا و حضرت امام (ره) دانست و گفت: جنگ حق علیه باطل همچنان ادامه دارد و امروز به برکت خون شهدا، نهضت مقاومت در برابر ابرقدرت های مستکبر شکل گرفته است .

وی افزود: اولویت امروز جامعه ما که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، جهاد اقتصادی و تولید ملی می باشد و مجموعه ذوب آهن اصفهان در این زمینه به خوبی مسئولیت خود را ایفا نموده است .

احمدی نیا، تعداد ایثارگران استان اصفهان را برابر با ۶ استان کشور دانست و افزود: ذوب آهن اصفهان نیز به لحاظ آمار ایثارگری با یک شهرستان بزرگ برابری می کند و همه این ها نشان می دهد که مسئولیت سنگینی در برابر خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدرمان داریم .

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان افزود: حفظ منزلت و جایگاه جامعه ایثاگری اهمیت ویژه ای دارد و یکی از اهداف اصلی ما صیانت از این جایگاه است .

وی افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، علاوه بر ویژگی های والای شخصیتی در احترام به خانواده شهدا و جانبازان بی نظیر بود و توصیه همیشگی سردار دل ها همین بود که احترام به این عزیزان و رسیدگی به امور آن ها را در اولویت قرار دهیم.

ایرج رخصتی نیز در این دیدار گفت: ذوب آهن اصفهان به خوبی در دوران دفاع مقدس وظایف خود را انجام داد و تقدیم ۲۹۰ شهید در تاریخ این مجتمع عظیم صنعتی، افتخاری ماندگار و درخشان خواهد بود .

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان از جامعه ایثارگری بیش از ۱۶ هزار نفری برخوردار است و این عزیزان که نماد ایثار و جهاد هستند در عرصه جهاد صنعتی و تولیدی نیز در این شرکت حضوری فعال دارند .

وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سرلوحه کار ماست و برنامه ریزی مدونی بر این اساس انجام می شود. در این راستا ، کنترل مصارف را آغاز کرده ایم که می تواند اثرات چشمگیری داشته باشد.

ایرج رخصتی اظهار داشت: جوان گرایی، توجه به نیروهای متخصص و افزایش انگیزه در کارکنان برای بهره وری بیشتر در این دوره مورد توجه بیشتر قرار می گیرد و در روزهای اخیر ثبت دو رکورد تولیدی نشان از عزم جزم کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی برای افزایش تولید دارد.