از تکریم مادران شهدا تا برگزاری نمایشگاه مد و پوشاک اسلامی
از تکریم مادران شهدا تا برگزاری نمایشگاه مد و پوشاک اسلامی
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 5، از اجرای ویژه برنامه هایی برای شهروندان به مناسب روز مادر و هفته زن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ۵، احسان شریفی شهردار منطقه ۵ با اشاره به ولادت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: شهرداری منطقه ۵ به مناسبت روز مادر و هفته زن، برنامه های متنوعی برای بانوان منطقه خواهد داشت. برگزاری جشن بزرگ روز زن در استادیوم آزادی در تاریخ ۲و ۳ بهمن، برگزاری نمایشگاه مد و پوشاک اسلامی در مجموعه شهربانو از ۲۷ دی تا ۳ بهمن، از جمله این برنامه هاست.
ادامه داد: سومین پویش جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی مادران زندانی نیز در سالن اجتماعات میدان آزادی در تاریخ ۳ بهمن برگزار خواهد شد. این پویش در سال های گذشته نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفت و منجر به آزادی تعدادی از مادران زندانی گردید.
شریفی با اشاره به دیگر برنامه های شهرداری، افزود: جشن روز زن در گرمخانه یلدا واقع در فرحزاد در تاریخ ۱۶ بهمن برگزار و همچنین تقدیر از بانوان فرهیخته، توانیاب، کارآفرین و منتخب در مجموعه شهربانو نیز در تاریخ ۱۵ بهمن برگزار خواهد شد.
شریفی با بیان اینکه گالری نقاشی در فرهنگسرای معرفت از ۳ دی تا ۱۰ بهمن برپا خواهد بود، اذعان داشت: تکریم مادران آسمانی، مادران شهدا و همسران شهدای مدافع حرم از۲ تا ۵ بهمن از دیگر برنامه های شهرداری منطقه ۵ خواهد بود. برگزاری مسابقات ورزشی در سطح بوستان ها و محلات از ۲ تا ۵ بهمن ماه، همچنین غربالگری پزشکی ویژه بانوان در مجموعه شهربانو از ۲ تا ۶ بهمن ویژه برنامه های دیگری است که به مناسبت هفته زن در سطح منطقه ۵ برگزار خواهند شد.