از آموزگاران نمونه منطقه ۱۸ تقدیر شد
از آموزگاران نمونه منطقه ۱۸ تقدیر شد
اقتصادوتجارت : مراسم تقدير از معلمان نمونه منطقه ١٨ همزمان با هفته معلم در سالن اجتماعات آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ – همزمان با هفته معلم، معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۸ با مشاركت آموزش و پرورش منطقه طي مراسمي از معلمان و دانش آموزان برتر تقدیر و تشکر کرد. در این مراسم که با حضور، مهدی اميري مدير كل آموزش هاي شهروندي شهرداري تهران، رحیم محمدنژاد سرپرست معاونت امور اجتماعي و فرهنگي منطقه ١٨، منصور هدايتي فرد رئيس آموزش و پرورش منطقه ۱۸، جمعی از آموزگاران و معلمان منطقه، خانواده های شهدا و جمعی از مدیران شهری حضور داشتند.
منصور هدايتي فرد رئيس آموزش و پرورش منطقه ۱۸، ضمن تشکر از حضور حاضرین در این مراسم گفت: باید قدردان معلمان باشیم که به ما علم آموخته اند، نقش کلیدی معلمان به عنوان مجریان آموزش های عمومی و الگوهای اولیه دانش آموزان بسیار مهم است چرا که انسان سازان نسل بعدی‌اند، لذا نقش آنان به گفته حضرت امام خمینی (ره) همچون نقش انبیا است برای مردم و باید قدردان این عزیزان باشیم.
شایان ذکر است در پایان مراسم از تعدادي از معلمان و بازنشستگان به پاس زحمات بي دريغشان در راه تعليم و تربيت فرزندان اين مرز و بوم، تقدیر و تجلیل شد. همچنین از کریم پاکند به عنوان مسن ترین آموزگار منطقه که از خانواده معظم شهدا نیز هست و پدر شهید مدافع حرم علیرضا مرادی که سالها در سنگر آموزش خدمت کرده، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر و قدردانی به عمل آمد.