احداث بیش از ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی در بوستان های شمال شرق تهران
احداث بیش از ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی در بوستان های شمال شرق تهران
شبکه اقتصادوتجارت : معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از آغاز عملیات احداث و مرمت سرویس بهداشتی عمومی در بوستان های سطح منطقه خبر داد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران ” مهدی پورشاسب” با بیان این خبر افزود: به منظور خدمات رسانی بهینه به شهروندان ، حفظ و افزایش بهداشت عمومی، احداث۲۰ چشمه سرویس بهداشتی عمومی مرمت و احداث آبخوری ها در بوستانها و معابر منطقه ۴ در دستور کار قرار گرفت.
او در ادامه افزود: از این رو عملیات احداث بیش از ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی در باغ پرندگان تهران، بوستان پلیس و بوستان شهید یاسینی آغاز شده و تا پایان سال جاری به پایان می رسد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران در ادامه به بهسازی سرویس بهداشتی در محدوده منطقه اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا ولزوم توجه بیشتر به بهداشت عمومی شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان نسبت به بازسازی و رفع مشکلات سرویس های بهداشتی بوستان های منطقه ۴ اقدام شد.
پورشاسب افزود: همچنین پیش از این ۶۰ چشمه سرویس های بهداشتی در بوستان های شقایق، سمرقندی، پلیس ، پایانه رسالت ، بوستان رسالت و پارک جنگلی لویزان در سال گذشته احداث شدند.