اتمام عملیات احداث کنار گذر عوارضی تهران قم؛ بزودی
اتمام عملیات احداث کنار گذر عوارضی تهران قم؛ بزودی
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 19 از اتمام عملیات احداث یکی از مهمترین معابر دسترسی به نمایشگاه شهر آفتاب در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه کنار گذر عوارضی تهران قم را یکی از محورهای مواصلاتی پرتردد و مهم در دسترسی به نمایشگاه شهر آفتاب اعلام کرد و افزود: این پروژه در حال حاضر با اتمام فعالیت خاکبرداری، زیرسازی و تثبیت بستر با آهک و اجرای زهکشی به مرحله اجرای بتن غلطکی (RCC) رسیده است.
او مساحت حدودی این کنارگذر را ۱۶ هزار متر مربع اعلام کرد و گفت: میزان بتن مورد نیاز این پروژه ۴۰۰۰ تن برآورد شده که در صورت مساعد بودن شرایط جوی بزودی این مرحله نیز به اتمام رسیده و وارد فاز اجرای آسفالت می شود.
به گفته شهردار منطقه کنارگذر در حال احداث تهران قم ضمن تسهیل در تردد اتوبوس های مسافربری بین شهری باعث روان سازی ترافیک خواهد شد.
این مسئول در ادامه به افزایش نقاط بهسازی شده در طرح تحول در نگهداشت شهر پرداخت و ادامه داد: در حال حاضر معابر بهسازی شده در این طرح به ۸۰ نقطه افزایش یافته است.
در همین راستا نیز معابری همچون خیابان شهید زلفی کوچه شهید نوروزیان، خیابان میعاد جنوبی کوچه شهیدصفری، خیابان شهیدصمدی کوچه شهید پدرام، شهرک بخارایی خیابان عبدی کوچه رجایی، نعمت آباد خیابان پوریای ولی و… با صرف نزدیک به ۱۴۰۰تن آسفالت بهسازی شدند.