آیین گلریزان برای کمک به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار می گردد
آیین گلریزان برای کمک به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار می گردد
اقتصادوتجارت : شهرداری منطقه 18 طی اقدامی با مشارکت شهرداری مناطق 19،17،9 و 21 آیین گلریزان جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد را در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸؛ مطابق سنت حسنه هرسال در ماه مبارک رمضان امسال نیز شهرداری منطقه ۱۸ با مشارکت مناطق ۱۹،۱۷،۹ و ۲۱ و با هدف حمایت از افراد کم توان مالی که به سبب جرائم غیر عمد در بند گرفتارند آیین گلریزان برگزار خواهد کرد.
گفتنی است بر اساس اقدامات کار گروه ویژه ای که از ماهها قبل کار خود را در همین رابطه آغاز کرده است، شناسایی زندانیان جرائم غیر عمد و همچنین خیرین فعال در این زمینه انجام شده است و بناست طی مراسمی با حضور مسئولین و خیرین و جمعی از چهره های برجسته در حوزه های مختلف آیین گلریزان و جمع آوری کمکهای مردمی انجام گیرد.
بنابر اعلام معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۸ این مراسم قرار است در روز هشتم اردیبهشت ماه سال جاری مصادف با شب ۲۷ ماه مبارک رمضان در بوستان ولایت و با مشارکت پنج منطقه شهرداری تهران که در بالا آمده است برگزار گردد.
قابل ذکر است علاوه بر مناطق یاد شده، فرهنگسرای خاتم، سازمان زندان ها، کانون خدمت رضوی، مراکز نیکوکاری فعال در شهر تهران، مجمع خیرین و چند ارگان و نهاد دیگر نیز در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند.