آیین تجلیل از تلاشگران حمل و نقل در ذوب آهن اصفهان برگزار شد
آیین تجلیل از تلاشگران حمل و نقل در ذوب آهن اصفهان برگزار شد
اقتصادوتجارت : به مناسبت فرارسیدن ۲۶ آذرماه روز ملی حمل و نقل، مراسم تجلیل از رانندگان ذوب آهن اصفهان با حضور مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، سرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ، روح اله صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی، امین قنبری مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان ، سرهنگ علیرضا امینی جانشین فرماندهی پلیس راه اصفهان ، سرهنگ علی قاسمی رییس پلیس راه اصفهان – شهرکرد ، سرهنگ محمدصادق رجب پور فرمانده فرمانده راهور شهرستان زرین شهر ، مهندس رضوی راد مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان لنجان در تالار آهن ذوب آهن اصفهان برگزار شد .

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان در این مراسم ضمن تبریک این روز به تلاشگران عرصه حمل و نقل شرکت گفت : ایثارگری و تلاش شما باعث می شود صنایع بزرگی مانند ذوب آهن اصفهان به تولید بپردازند و همکاری پلیس راهور در ایجاد نظم و قانون در راه های کشور نیز در این راه اهمیت ویزه ای دارد.
بهرامی با اشاره به اینکه در زمان همه گیری کرونا رانندگان همچنان به تلاش و کوشش خود ادامه دادند افزود : این تلاشگران با رعایت پروتکل های بهداشتی، حس مسئولیت و اخلاق شایسته، به وظایف خود عمل می کنند که این وظیفه شناسی شایسته تقدیر است و امیدوارم همیشه با چنین پشتکاری به کار خود ادامه دهند.
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت از زحمات کسانی که با ارائه خدمت جهت رساندن کارکنان به کارخانه نقش به سزا و غیر قابل انکاری در تولید شرکت دارند باید قدردانی نمود وگفت : در همه گیری کرونا رانندگان ذوب آهن اصفهان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمودند و به همین دلیل کمترین مورد ابتلا به این بیماری را نسبت به سایر شرکت ها در ذوب آهن اصفهان شاهد بودیم .
در این آیین از سرهنگ علیرضا امینی جانشین فرماندهی پلیس راه اصفهان ، سرهنگ علی قاسمی رییس پلیس راه اصفهان – شهرکرد ، سرهنگ محمدصادق رجب پور فرمانده فرمانده راهور شهرستان زرین شهر ، مهندس رضوی راد مدیر حمل و نقل شهرستان لنجان و سروان محمدی فرمانده پلیس کنارگذر غرب به پاس خدمات شایسته با اهدا لوح سپاس ، تجلیل به عمل آمد و به تعدادی از رانندگان حاضر در این مراسم نیز به قید قرعه هدایایی اهدا گردید .
شایان ذکر است ۲۶ آذر سال ۱۳۶۲ یادآور ایامی است که در آن حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، فرمانی در زمینه اعزام کامیون‌ها به بنادر جنوبی برای تخلیه کالاهای وارداتی و مایحتاج مردم صارد نمودند و کامیونداران سراسر کشور، آمادگی خود را برای تخلیه بنادر و حمل و نقل مواد ضروری مورد نیاز مردم اعلام کردند. ۱۴ سال پس از این اتفاق در سال ۱۳۷۶ روز ۲۶ آذر ماه به عنوان روز حمل و نقل معرفی گردید.