آماده سازی جایگاه موقت عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان
آماده سازی جایگاه موقت عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۲۰ گفت: به منظور خدمات رسانی بهینه به شهروندان همزمان با روز عید سعید قربان، جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام در منطقه ۲۰ برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ رضا شنگی اظهار داشت: جایگاه عرضه دام منطقه ۲۰ در خیابان شهید رجایی ، جنوب به شمال ،جنب مرکز معاینه فنی خودرو شهید چمران و در محیطی به مساحت ۳ هزار متر مربع برگزار می شود و در روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

🔺شنگی با بیان اینکه به منظور برگزاری هرچه بهتر مراسم قربانی، همه امکانات و ظرفیت ها به کار گرفته شده تا شهروندان با اطمینان خاطر، نسبت به ادای نذورات خود اقدام کنند، افزود: این جایگاه با هدف اطمینان از قیمت و سهولت در دسترسی شهروندان به دام بهداشتی و سالم و نیز به جهت جلوگیری از آلودگی محیطی در ۵ غرفه جهت عرضه دام ایجاد شده است و دامها با قیمت مصوب سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار عرضه می شود.

🔺وی اضافه کرد: عرضه و ذبح دام کاملاٌ بهداشتی و تحت نظارت گروه دامپزشکی و ناظران شرعی و گروه قصاب مجرب مستقر در جایگاه انجام خواهد شد و تمام خدمات دامپزشکی و ذبح دام برای شهروندان و مراجعین بصورت رایگان انجام می شود.

🔺شنگی ادامه داد: ساعت کار جایگاه در روز عرفه از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ و در روز عید سعید قربان از ساعت ۴ صبح تا ۱۵ است و شهروندان می توانند در روز های عرفه و قربان با مراجعه به این مراکز دام خود را تهیه نمایند.