آماده سازی تجهیزات و امکانات برف روبی منطقه۴ برای زمستان ۹۹/ سایت های برف روبی شمال شرق تهران به تجهیزات زمستانه مجهز شد
آماده سازی تجهیزات و امکانات برف روبی منطقه۴ برای زمستان ۹۹/ سایت های برف روبی شمال شرق تهران به تجهیزات زمستانه مجهز شد
شبکه اقتصادوتجارت : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: در نخستین مانور برف روبی امکانات و تجهیزات زمستانه برای بارش های ناگهانی پاییزی در آماده باش کامل قرار گرفت.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر افزود: با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن تغییرات ناگهانی جوی و احتمال بارش های باران و برف و به منظور جلوگیری از هرگونه غافلگیری و آبگرفتگی و خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان، سایت های برف روبی نواحی ۹ گانه تجهیز و در آماده باش کامل قرار گرفتند.
او با بیان اینکه در این فصل اهم وظایف اداره خدمات شهری و نواحی نه گانه جلوگیری از مسدود شدن راه ها در صورت بارش هاست، افزود: تمامی اقدامات لازم و کافی در این خصوص اندیشیده و ایستگاه برف روبی به صورت یک سایت مرکزی و چندین ایستگاه سیار در سطح نواحی ۹ گانه آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.
فرخی خاطرنشان گفت: جهت مقابله با بحران های احتمالی بارش سنگین برف ۹ دستگاه خودرو نیسان ۱۳۷، ۲۴ دستگاه اره برقی و دستی به همراه خودروهای مخصوص برف روبی در آماده باش قرار خواهند گرفت.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ در ادامه گفت: در این راستا با شروع فصل پاییز تمامی سایت های برف روبی سطح منطقه به کانکس های مخصوص اسکان عوامل انسانی برف روبی تجهیز شده اند و ۱۸۰ نیروی انسانی آماده به خدمت هستند.