آذین بندی و اجرای برنامه های فرهنگی در محلات منطقه۲۰
آذین بندی و اجرای برنامه های فرهنگی در محلات منطقه۲۰
شبکه اقتصادوتجارت : به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) معابر منطقه ۲۰ آذین بندی و ویژه برنامه های فرهنگی و مولودخوانی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده است.

به گزارش جواد احمدی گورجی- خبرنگار شبکه اقتصاد و تجارت از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ فرهاد افشار شهردار این منطقه با بیان این مطلب گفت: به مناسبت این ایام آذین بندی و فضاسازی محیطی در معابر اصلی و میادین از جمله میادین حضرت عبدالعظیم(ع)، هادی ساعی، شهدای شاملو و نماز و خیابان های مدرس، فدائیان اسلام، امام حسین و ۱۳ آبان انجام شده است.
افشار خاطر نشان کرد:آذین بندی معابر اصلی و میادین با استفاده از روشنائی المان های حجمی، نصب پرچم های اهتزاز رنگی و ایران، ریسه های پرچمی و نوری و شلنگی و اکران تبلیغات فرهنگی بر روی سازه های پرتابل با مضامین متناسب با این ایام انجام شده است.
او با بیان اینکه ویژه برنامه های هفته وحدت با عناوین “شادی های ماندگار” و “جشن مهربانی” با هدف تقویت حس همدلی و نوع دوستی در میان عموم مردم، ایجاد نشاط اجتماعی، تعمیق ارزش های دینی و افزایش امید به آینده در دستور کار معاونت اجتماعی فرهنگی این منطقه قرار گرفته بود گفت : در همین راستا با همکاری نواحی هفت گانه و با مشارکت مساجد شاخص و پایگاه های بسیج و با رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه برنامه های جشن ولادت از جمله چاووشی خوانی اهل تسنن و مولودی خوانی برگزار شده است.
شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به شرایط خاص کنونی شیوع ویروس کرونا گفت: اجرای نور افشانی و پخش مولودی از طریق خودروهای سیار، و همچنین برگزاری مسابقات ولادت عشق، سیره زندگی حضرت رسول و چهل حدیث از پیامبر به صورت مجازی در شبکه های اجتماعی از دیگر برنامه های ویژه این ایام است