آتش سوزی سوله یک‌واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی پیام مهار شد
آتش سوزی سوله یک‌واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی پیام مهار شد
اقتصادوتجارت : آتش سوزی سوله یک واحد صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی به دنبال حضور عوامل آتش نشانی کرج و فرودگاه پیام بامداد امروز سه شنبه مهار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، مدیر کل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی و امور بین المللی پیام در تشریح این حادثه عنوان کرد:آتش سوزی سوله قطعات الکترونیکی متعلق به یکی از شرکت های تولیدی مستقر در این منطقه از ساعت ۱۰ شب آغاز که با اجرای عملیات، ساعت سه بامداد این آتش سوزی مهار شد.

🔺عبدالرضا مسگری اضافه کرد: ۱۲ ایستگاه شهری و یک ایستگاه فرودگاهی در قالب ۳۰ دستگاه خودرو آتش نشانی برای مهار این آتش سوزی شرکت داشتند.

🔺وی با بیان اینکه این آتش سوزی منجر به آسیب دیدگی جزئی چند نفر از آتش نشانان شده اظهار داشت: علت آتش سوزی و میزان خسارت های وارد شده به این واحد تولید کننده تجهیزات الکترونیکی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام در دست بررسی است.

🔺مسگری ضمن تشکر از تلاش های عوامل آتش نشانی برای مهار این آتش سوزی تصریح کرد: فلاح نژاد مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز و جمشیدی رییس سازمان آتش نشانی کرج در این عملیات حضور داشتند.