آئین تکریم ومعارفه شهردار منطقه۲ برگزارشد
آئین تکریم ومعارفه شهردار منطقه۲ برگزارشد
شبکه اقتصادوتجارت : طی مراسمی که با حضور مشاور عالی و مدیر کل حوزه شهردار تهران و سرپرست معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات ارزشمند رسول کشت پور در 3 سال گذشته ،حسن رحمانی به عنوان شهردار جدید منطقه 2 تهران معرفی شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، مصطفی کاظمی اسفه، مشاور عالی و مدیر کل حوزه شهردار تهران دراین مراسم با اشاره به اینکه در ۳ سال گذشته با تلاش مدیریت منطقه و همراهی مدیران و پرسنل، اقدامات شاخص و ارزشمندی انجام شده است، گفت: توجه به ایجاد فضای نشاط و امید و توسعه فضاهای اوقات فراغت و همچنین توجه به مباحث نوآورانه دو شاخص قابل توجه دراقدامات و برنامه های اجرایی منطقه است که سرآمد سایر بخش ها محسوب می شود.
وی با اشاره به اینکه سازمان شهرداری یک مجموعه پویا است و مدیریت دراین مجموعه نیز نمی تواند ثابت باشد افزود: یکی از راه های موفقیت مدیریت در هرمجموعه مستلزم برقراری ارتباط موثر مدیریت با نیروی انسانی و همچنین ایجاد و تقویت انگیزه در آنها است و امید می رود با همراهی و همکاری مدیران و کارکنان و مدیریت صحیح آقای رحمانی شاهد توسعه خدمات رسانی دراین منطقه باشیم.
مصطفی سلیمی، سرپرست معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران نیز دراین مراسم با اشاره به ویژگی های منطقه۲ گفت: موقعیت جغرافیایی و کوهسانی و همچنین رود دره ها از جمله ویژگی های این منطقه است که علاوه بر فرصت ، به لحاظ انحراف هایی که در سال های دور اتفاق افتاده، فرصت ها را به تهدید تبدیل کرده است .
وی با اشاره به اینکه اقدامات موثری در ساماندهی رود دره ها و رفع معضلات ناشی از ساخت وسازها درحاشیه رودخانه ها توسط شهرداری منطقه۲ آغاز شده است گفت: امید می رود مدیریت جدید منطقه مسیر توسعه و آبادانی منطقه را که از سال های قبل آغاز شده است با برنامه ریزی و مدیریت دقیق ادامه بدهد.
لازم به ذکر است درپایان این مراسم با تقدیر از تلاش های ارزنده رسول کشت پور ،شهردار سابق منطقه۲ ،حسن رحمانی به عنوان شهردار منطقه۲ معرفی شد.